deenfresitcntr

Üstün kalite

Wachendorff entegre bir yönetim sistemi sayesinde hiçbir hataya yer vermeme hedefinin her zaman amaçlanmasını gözeten ve geliştiren, güvenilir bir kalite sunar. Bu bağlamda kapsamlı bir kalite kavramı temel alınır.
   
Kalitemiz; teknik özelliklerdeki tanımdan başlar, tüm gelişim aşamaları süresince izlenir, süregelen seri imalatta ve bunun için gerekli tedarikçi ürünlerinde özel bir önem taşır ve bir Wachendorff ürününün satışı öncesinde, sırasında ve sonrasında verilen hizmetin de bir parçasını oluşturur.

Her alandaki olağanüstü kalitemiz uzun vadeli başarımızın teminatıdır.

Wachendorff DIN EN ISO 9001 2015 sertifikasına sahiptir.

Titreşim testi

En önemli yapı türü testlerinden birisi de titreşim ve darbe testidir. Modern çalkalayıcımızda her enkoder tipini en az 300 saat boyunca titreşim değerleri ve 1.000 kez tüm eksenlerde darbe değerleri açısından denetleriz. Bu testlerin sonucu, endüstriyel dayanıklılığa sahip, uzun ömürlü döner enkoderlerdir. Tüm büyük parçalar ve kabloların platinle bağlantısı her döner enkoderde seri dökümle gerçekleştirilir.

Isı testi

Bu katalogda verilen bütün değerler birleştirilmiş verilerdir. Enkoderlerimizi bütün yararlı ömürleri boyunca azami özellikleri karşılayacakları şekilde test ediyoruz. Bunun anlamı, bilinçli tasarım ve bileşen ve hammadde seçiminde yoğun seçeneğin yanı sıra, yapım tarzı testleri için ısı dolaplarımızda ve diğer donanımlarımızda kapsamlı testler yapıldığıdır. Döner enkoderlerimiz motorlu araçlarda ve uçaklarda da kullanılır. MIL şartnamelerinde uygunluk testleri de tesislerimizde yürütülür.

Koruma türü testi

Döner enkoderlerimizin karmaşık optik ve elektronik bileşenleri zorlu çevre koşullarından contalı bir gövdeyle korunur. Yoğun dayanıklılık testlerimizle uzun süreli ve güvenilir bir kullanım sağlarız.