deenfresitcntr

Yeniliği birlikte biçimlendirmek

Kapsamlı standart döner enkoder, sistem ve aksesuar üretimimizin yanı sıra, müşteriye özel çözümler de geliştirip gerçekleştiriyoruz.

Tesisiniz için mekanik veya elektrik bağlamında özel talepleriniz mi var, yoksa makine imalatınıza uygun olarak üretilmiş döner enkoderlere mi gerek duyuyorsunuz? Öyleyse, biz doğru adresiz. Bugüne kadar standart döner enkoderlerin yanı sıra, dünya genelinde yaklaşık 2500 farklı müşteri döner enkoderi seri olarak kullanılmakta. Müşterilerimizle işbirliğinden şimdiye kadar birçok alışılmadık ve akıllı çözümler doğdu. Bizimle, kullanım alanınıza özel bir ürünü sizinle birlikte geliştirecek, deneyimli bir iş ortağına sahip olursunuz.

Yüksek esneklik

Sayısız imkandan yararlanın. WDB döner enkoderimizin değerlendirme elektroniğinizle elektrik bağlantısını sizinle birlikte optimize eder, farklı kablo uzunlukları ya da renkleri, kullanıcı tarafından yapılandırılabilir kabloları veya istediğiniz fiş kavramını uygularız.

Yenilikçi ürün geliştirme

Geliştirme çalışmalarımızda en yeni teknolojileri uygular ve bu alanda meslek yüksekokulları ve üniversitelerle yoğun işbirliği yaparız. Geliştirme ekibi küresel pazarın sürekli artan talepleriyle yakından ilişki halinde yeni ve akıllı ürünler geliştirir. Yenilikçi döner enkoder yelpazemizi sizin için sürekli olarak genişletmeye yarayan uzmanlık bilgisi ve motivasyonumuzu 40 yıllık deneyimin oluşturduğu sağlam ve kapsamlı bir temelden alıyoruz.

Yenilik her şey değildir

Kapsamlı yapı türü testlerimizle en kaba sanayi kullanımında güvenirlik teminatı sunuyoruz.

Ana uzmanlığımız, iç ve dış mekanlarda en aşırı koşullarda endüstriyel sağlamlığa sahip sistem ve döner enkoderler geliştirmek ve üretmektir.