deenfresitcntr
Wachendorff Gebäude
 • Komple sistemler
 • Uygulamanız için sağlam döner enkoderler
 • Standart program ve müşteri sürümleri
 • İzin verilen en yüksek yükler
 • 48 saatte acil üretim
 • Almanya'da üretim
 • Dünya çapında dağıtım ağı

Elektronik, optik ve mekaniğin cihazlardaki optimal ilişkisi döner enkoderlerimizin piyasadaki en sağlam ve en güvenilir cihazlar olmasını sağlıyor. Yüksek koruma türü, daha geniş bir ısı aralığı ve sağlam bir elektronik cihazların en zorlu uygulamalarda bile kullanılmasına izin veriyor. Bileşen olarak döner enkoderlerin yanı sıra, komple sistemler de sunuyoruz.

Bizde ön planda danışmanlık ve optimal çözümler gelir. Özel uygulama ve lojistiğinizin entegrasyonunu incelemekten mutluluk duyarız.

Mesleki kuruluş üyelikleri:

Etkin "Made in Germany" üretim

DIN ISO 9001 ve 14001'e uygun, onaylı prosesler istikrarlı üstün kalite kullanmanızın emniyetidir.

Yoğun eğitimden geçmiş iş arkadaşlarımızdan her biri bir döner enkoderin montajını kendi başına baştan sona gerçekleştirebilecek durumdadır. Farklı üretim aşamaları ve iş arkadaşımızın mamul döner enkoderle özdeşleşmesi sayesinde, nitelik olarak son derecede yüksek bir nihai ürüne sahip olursunuz.

 • Döner enkoderlerimizin üretiminde optimizasyon ve kalite kontrolü için en modern aletleri kullanıyoruz.
 • KaiZen felsefemizin etkin bir unsurudur.
 • Teslimat güvenilirliği %100'e yakındır.
 • Yüksek esnekliğimiz standart teslimat süremizin 15 işgünü olmasını sağlar.

Bütün sipariş süreci Kurumsal Kaynak Planlaması (Enterprise Resource Planning - ERP) sistemiyle yönetilip belgelenir. Montaj genel anlamda mekanik, optik, elektronik ve nihai denetim aşamalarından oluşur.

Tüm nihai denetim verileri otomatik olarak ölçülüp kaydedilir. Sürekli istatistik değerlendirmeler güvenliği sağlar.

Titreşim testi

En önemli yapı türü testlerinden birisi de titreşim ve darbe testidir. Modern çalkalayıcımızda her enkoder tipini en az 300 saat boyunca titreşim değerleri ve 1.000 kez tüm eksenlerde darbe değerleri açısından denetleriz. Bu testlerin sonucu, endüstriyel dayanıklılığa sahip, uzun ömürlü döner enkoderlerdir. Tüm büyük parçalar ve kabloların platinle bağlantısı her döner enkoderde seri dökümle gerçekleştirilir.

Isı testi

Bu katalogda verilen bütün değerler birleştirilmiş verilerdir. Enkoderlerimizi bütün yararlı ömürleri boyunca azami özellikleri karşılayacakları şekilde test ediyoruz. Bunun anlamı, bilinçli tasarım ve bileşen ve hammadde seçiminde yoğun seçeneğin yanı sıra, yapım tarzı testleri için ısı dolaplarımızda ve diğer donanımlarımızda kapsamlı testler yapıldığıdır. Döner enkoderlerimiz motorlu araçlarda ve uçaklarda da kullanılır. MIL şartnamelerinde uygunluk testleri de tesislerimizde yürütülür.

Koruma türü testi

Döner enkoderlerimizin karmaşık optik ve elektronik bileşenleri zorlu çevre koşullarından contalı bir gövdeyle korunur. Yoğun dayanıklılık testlerimizle uzun süreli ve güvenilir bir kullanım sağlarız.